Single Article

MRI טיפולי לשחזור פעילות תאי סחוס לסובלים מבעיית AVN

הטיפול משפעל את תאי הסחוס הקיימים ונוצרים סיבי קולגן הממלאים את החלל המפרקי, כפי שניתן לראות בהשוואות בין צילומי  הרנטגן של רבים ממטופלינו  לפני ואחרי  הטיפול במטופל שסבל AVN.

  • טיפול בשורש בעית ה-AVN ולא רק בסימפטום
  • 9 טיפולים במכשיר MRT וחוזרים לתפקד
  • לא פולשני, ללא כאב וללא תופעות לוואי
  • בדיקות מעקב  על ידי אורתופד בכיר
  • מאות אלפי מטופלים ברחבי העולם
  • במדטק מטפלים בכל סוגי המפרקים: בירכיים, גב , צוואר, קרסול,ידיים, ברך ועוד

איבחון ראשוני חינם

 

ערוץ 10 מתוך תוכנית "בריאות 10"- בנושא AVN  

פרק מתוך התוכנית בריאות 10 בערוץ 10. כתבה שעוסקת ב AVN - AVascular Necrosis הגורמים והסיבות להופעת AVN. דרכי התמודדות עם המחלה ודרכי הטיפול והריפוי.

עדויות מטופלים שסבלו מבעית  AVN

מאות אלפי מטופלים שסבלו מAVN  טופלו במדינות האיחוד האירופי בטכנולוגית MBST,  בארץ כבר טופלו אלפי מטופלים.  ניתן ליצור קשר ולקבל רשימה ובה מספרי טלפון של פציינטים אשר עברו טיפולי MBST במפרקים השונים.

יצחק ש. בן 80, -AVN

המכתב שלו ריגש אותנו מאד, ואנו מודים לו על נכונותו לשתפו.

איבחון ראשוני חינם

AVN הוא תהליך של חוסר אספקת דם לעצם, בסוף בתהליך העצם עוברת נמק ומתמוטטת. נמקים א-וסקולריים שכיחים במפרקי-הירכיים ובברכיים ועל כן מתבטא ה- AVN  בתחושה של כאבי ברכיים וכאבים בירך. נמק א-וסקולרי (AVN) מביא ברוב המקרים להרס מוקדם ומלא של המפרק ובסופו של דבר גורם לתהליך של שחיקת סחוס (אוסטאוארטריטיס).
הרופא בקופת החולים ממליץ לסובל מ – AVN להמנע מהפעלת עומס על המפרק הפגוע, והמטופל במהרה ייאלץ להשתמש בעזרים כגון: מקל הליכה, קביים, הליכון ועוד.

הגורמים ל  -  AVN    , avascular necrosis:

* טראומה (שברים, פריקות)
* שימוש בסטרואידים
* פציעות ספורט
* סיבה לא ידועה

במקרים של AVN, מופיעים כאבי מפרקים והגבלה בתנועה

 

נזק AVN - אבחנה

חשוב לאבחן את תהליך ה- AVN בהקדם, מאחר שגילוי מאוחר של AVN מסתיים בנזק בלתי-הפיך. את התהליך בשלביו הראשוניים ניתן לאבחן רק באמצעות דימות MRI  או בבדיקת מיפוי עצם, ואילו בצילום רנטגן יראה AVN רק בשלבים מאוחרים.

טיפול ב AVN בטכנולוגית MBST

על פי הסטטיסטיקה בטיפול בעשרות אלפי מטופלים במרכזי מדטק בעולם ובמרפאתנו בישראל קיימת הצלחה מדהימה בטיפול ב- AVN בשיטת MBST, אם לא נגרם נזק מוחלט למפרק. ההצלחה במדטק ישראל בטיפול ב-AVN בטכנולוגית MBST, עומדת על מעל 90%, זאת הודות לשיטת המיון בקפדנית והטכנולוגיה החדשנית.
ב -  9 טיפולים תחת מכשיר ה – MBST מועברת אנרגיה שנוצרה מהתהודה המגנטית, לתאי העצם, ומתקנת את בעיית חילוף החומרים, חוסר אספקת דם לעצם. ובכך פותרת את שורש הבעיה מיסודה.
בדומה לתהליך ה- OCD, גם כאן עלולה להתרחש בעיה של שחיקת סחוס בהמשך, ועל כן ייאלץ המטופל לעבור סידרה נוספת של טיפולי MBST , אך הפעם בתדר שאמור לפתור שחיקת סחוס שנוצרה במפרק שנפגע כתוצאה מ – AVN . 
ההצלחה של הטיפול מתבטאת בהיעלמות ה – AVN לחלוטין מהמפרק הפגוע, הקלה על הכאב ושיפור בטווחי התנועה. כמו כן המטופל נפתר מהקביים, ההליכון וכל מה שהשתמש בו להפחתת המעמסה על המפרק.
באם אובחנתם כסובלים מ – AVN צרו קשר בהקדם האפשרי לשם הערכת התקדמות המחלה והתאמה לטיפול בתהודה מגנטית.

היכנסו לעדויות מטופלי AVN וקראו חוויות מטיפול  MBST ב – AVN

דוגמא לטיפול MBST ב- AVN  במרפאת מדטק ישראל

ש.ל, בת 53, חשה כאבי ברכיים נוראיים ומצליעה. עקב כך, הרופא שלה המליץ לה להיעזר במקל הליכה ולהימנע ממעמסה מיותרת על מפרק הירך.
בינואר 2008  הגיעה למרפאת מדטק ישראל, לבדיקה על ידי ד"ר יוסלביץ', לאחר שטורטרה רבות ללא מענה אמיתי לבעייתה. ד"ר יוסלביץ' הפנה אותה לבדיקת מיפוי עצם, ומשנתגלה שמדובר במקרה של כאבי - AVNברכיים שנובעים מ-AVN של מפרק הברך, המליץ לה על טיפול MBST שישדר תדר מיוחד לטיפול ב

לפני טיפול MBST ב - AVN

להלן דוגמא אחת מיני רבות. לדוגמה נוספת לפני ואחרי טיפול AVN , ולעדויות מטופלי AVN נוספים

להלן תוצאות המיפוי שנערך לפני הטיפול ב- MBST

ניתן לראות במסגרת המסומנת אבחנה - פרק ברך ימין מתאים ל-נמק אווסקולרי AVN

אחרי טיפול MBST ב – AVN

דצמבר 2008, בפענוח המיפוי עצם לאחר 11 חודשים, נמצא כי הייתה החלמה של ה - נמק אווסקולרי .

למה לסבול? הפתרון הוא MBST במדטק ישראל!
ניתן לשלוח צילומי רנטגן, או מסמך רפואי אחר המעיד על AVN , לבדיקת התאמה ראשונית לטיפול ואבחון שחיקת סחוס ו – AVN ללא התחייבות. 
צור קשר

Back to top button