טיפול מחליף ניתוח בתהודה מגנטית (MRI)

אנחנו יודעים עד כמה קשה לך אפילו בפעולות הקטנות. הטיפול במדטק יחזיר את החיים למפרקים שלך. לנוע, לפעול, לרוץ, לרקוד ובלי ניתוח !

צור קשר

         

טיפול מחליף ניתוח בתהודה מגנטית (MRI)

אנחנו יודעים עד כמה קשה לך אפילו בפעולות הקטנות. הטיפול במדטק יחזיר את החיים למפרקים שלך. לנוע, לפעול, לרוץ, לרקוד ובלי ניתוח !

צור קשר

טכנולוגית  MBST מעבירה אנרגיה לתאי הסחוס הפגועים ומסייעת בחידוש פעילותם. כתוצאה, נוצרים מחדש סיבי קולגן, המהווים את תשתית הסחוס המפרקי. כך, מתאפשר שיפור משמעותי במצב המפרק ונמנע צורך בהליך ניתוחי.

קרא עוד- שחיקת סחוס

הטכנולוגיה במדטק מאפשרת שיפור משמעותי במצב המפרק לטווח ארוך על ידי יצירת תהודה מגנטית בתדר על פיו פועלים תאי הסחוס. המשמעות היא:  חזרה לפעילות נורמלית, הפחת הכאב ומניעת ניתוחים להחלפת מפרקים.

קרא עוד- אוסטאוארטריטיס

תהליך של חוסר אספקת דם לעצם, בסוף התהליך העצם עוברת נמק ומתמוטטת.

הטיפול ב – MBST מחדש את אספקת הדם לעצם ומעלים את ה- AVN.

לפרטים נוספים- לחצו.

קרא עוד- AVN

 

עוד הצלחה בטיפול ארטריטיס

 

\מ.ט. - בת 52, סייעת לרופא שיניים, רקדנית לשעבר , סובלת מארטריטיסשחיקת סחוס בברך השמאלית מלווה בנמק חמור.


בשלב הכי גרוע כבר לקחתי 14 משככי כאב ביום. לפני כשבע שנים החל הכאב וזה היה כל כך נורא שיכולתי בקושי לטפס במדרגות מלווה בכאב בלתי נסבל. היום אני יכולה אפילו לרקוד שוב, הדבר שהיה הכי חשוב לי בעולם, וכמובן לעלות במדרגות אחרי קניות בסופר עם שתי שקיות מלאות ללא כאב בכלל.

"בדיקת הרנטגן מראה בדיוק כמה נורא היה מצבי בברך, האורטופד הציע לבצע ניתוח להחלפת מפרק הברך. אתם יכולים לדמיין כמה נרעשת הייתי כאשר שמעתי את הדיאגנוזה ולכן סירבתי בכל תוקף לקבל אותה. פיזיותרפיה פעמיים בשבוע לא עזרה בכלל ועוד, עוד, עוד תרופות נוגדות כאב. עקב קרע בשריר ופיזיותרפיה 
לא נכונה, המצב החמיר עד שלא יכולתי להחזיק את עצמי על הרגליים. רק כאשר טופלתי על ידי פיזיותרפיסט מומחה היה שיפור קל."

"דרך הסוכן ביטוח בריאות שלי ומאמר במגזין רפואי, נתקלתי לבסוף בטיפול בתהודה מגנטי גרעיני, אשר נראה לי מאוד מבטיח כשיטה עדינה ולא חודרנית לטיפול בארטרוזיס. לעומתי הרופא שטיפל בי היה סקפטי, הוא חשב שמסת הרקמה כבר פגומה מאוד וטיפול כזה כבר לא יוכל לעזור במצבי. ניסיתי בכל מקרה, את תשעה טיפולים בני שעה. בהתחלה לא הרגשתי כלום, מטופלים אחרים דיברו על עקצוצים או תחושת חמימות במפרק המטופל. לראשונה השיפור הורגש 6 שבועות לאחר הטיפול והמדהים הוא שזה הלך והשתפר. השיפור נראה לעין בצילומי הרנטגן, אשר שכנעו אפילו את האורטופד שלי. בנוסף, המשכתי את הפיזיותרפיה לשרירים שלי וגם זה תורם לשיפור. היום אני אפילו משתתפת בתכנית אימונים ביתית, לשמור על הכושר. לאחר כשנה חזרתי פעם נוספת לחמישה טיפולים בעצתו של האורתופד שלי , ואני מאושרת מההצלחה. כיום אני כבר לא חושבת על ההצעה הנוראה לנתח ואני יכולה לשוב לחיים עצמאיים כאישה עובדת נורמאלית וכמובן ללא כאב.

תפסיקו לסבול, תחזירו לעצמכם את חייכם צרו קשר עם המרפאה 

מה כואב לך?

עדיין ללא הבחנה רפואית מדוייקת? רוצה לקבל מידע על מה שכואב?

לקבלת מידע אודות הטיפול בבעייתך הייחודית, יש לבחור בקטגוריה המתאימה.

 

מטופלים משתפים

מטופלים המשתפים מניסיונם האישי על ההתמודדות עם המחלה על הטיפול שקיבלו במדטק. על התהליך השיקומי ומה מצבם היום.

 • חיים ללא כאב

   . לפני כשבע שנים החל הכאב וזה היה כל כך נורא שיכולתי בקושי לטפס במדרגות מלווה בכאב בלתי נסבל. היום אני יכולה אפילו לרקוד שוב ואני  מאושרת מההצלחה

  קרא עוד
 • אין תלונות

  במשך שנים, סבל ה.ש. מארטריטיס , שחיקת סחוסים, בשני מפרקי הירך: מיד לאחר 9 שעות הטיפול לא היו לי עוד תלונות, יכולתי ללכת קילומטר ללא בעיות וכאב. הייתי מופתע שחשתי כזה שיפור משמעותי ומיידי.

  קרא עוד
 • ניצלתי מניתוח החלפת מפרק

  ה.א. בן 64, קבלן בניין, עצמאי, המטופל סבל מארטריטיס, שחיקת סחוס בברך השמאלית: תהודה מגנטית הצילה את הברך שלי מניתוח

  קרא עוד

טפל עכשיו , צור קשר עם מרפאת מדטק

הטיפול מחליף את הצורך בניתוח ומוכר כטיפול מחליף ניתוח על ידי חברות הביטוח הפרטיות. . צור קשר עכשיו לאבחון ראשוני
מדטק טכנולוגיה רפואית בע"מ

מנחם בגין 7, רמת גן - בית גיבור קומה 8

טלפון: 072-3922824
מייל medtecpt@gmail.com

morelead homepage