ס.א. שחיקת סחוסים בעמוד השידרה ושחיקת סחוס בברך ימין וברך שמאל. .
"התחלתי את הטיפול בטכנולוגית MBST ב – 03/07/07, עם תשעה טיפולים בני שעה כל אחד בלבד" היא מדווחת. "ביום השני חשתי עלייה בכאב , אשר נמשך לכמה ימים ספורים. במהלך הטיפול הרגשתי שכאבי הגב שלי פחתו, למרות שבאותה תקופה חשתי תשישות, הגב שלי היה פחות נוקשה, הקימה מהמיטה הלכה ונהייתה פשוטה יותר עם הימים, וכך גם הכניסה והיציאה מהרכב. ביום השלישי חשתי עליה ברמת הכאב , אולם לאחר מכן בהחלט חשתי שהטיפול אכן עובד."

"בשבוע שלאחר הטיפול, הברך נהייתה חזקה יותר, ולא הרגשתי שום כאב לעלות ולרדת במדרגות נעשה קל יותר. בשבוע השלישי יכולתי לעלות ולרדת במדרגות מבלי להיעזר במעקה. זה היה פשוט פנטסטי , פעם הייתי צריכה ממש למשוך את עצמי במדרגות. אבל בשבוע הרביעי חשתי בכאב בברך, שונה לגמרי מהכאב המקורי. עכשיו אני מבינה שזה הצביע על כך שהברך, אכן, נרפאת. שחיקת הסחוסים הלכה ונעלמה ואני הרגשתי יותר טוב מיום ליום.. "

שלושה שבועות לאחר סיום הטיפול, הרגשתי שגם הגב שלי הולך ומתחזק. כך גם הרגיש מדריך הפילאטיס שלי. בעלי אמר שאני הרבה יותר שמחה ופחות תשושה! ואפילו הרגשתי יותר גבוהה. יכולתי כבר לנהוג! משהו שכבר שנה ממש לא יכולתי לעשות. כמובן שזה הקל עליי מאוד והרגשתי יותר חיובית לגבי כל דבר בחיים. הייתי הרבה יותר מאושרת וחדורת אנרגיות. כאב הוא דבר כ"כ מחליש רק כשהבעיה ( שחיקת סחוסים ) נעלמה הבנתי עד כמה. .

חודשיים לאחר הטיפול הייתי מסוגלת לנהוג במשך שעה שלימה, יכולתי לצאת מהמכונית ללא תחושת נוקשות וללכת בקלות. הכי חשוב שהכאב הורגש הרבה פחות ובעלי טען שאני הרבה פחות מעוצבנת ומוטרדת ממה שהייתי. כאב קבוע הוא דבר נוראי!" 

כעת שלושה חודשים אינני מסתכלת יותר על מדרגות כאילו הן הר האוורסט , ואינני תלויה במעליות . אני מאוד מרוצה מהתוצאה!""
לכם אני ממליצה פשוט צרו קשר לא תתחרטו שחיקת סחוסים זה דבר שאפשר לפתור תפסיקו לסבול בטח שלא מ- שחיקת סחוסים.

בכדי לעצור את השחיקה עכשיו , יש ליצור קשר עם מרפאת מדטק!

הטיפול מחליף את הצורך בניתוחי החלפות מפרקים רק אם נשארו תאי סחוס בכמות מספקת , על כן מוכר כטיפול מחליף ניתוח על ידי חברות הביטוח הפרטיות. . צור קשר עכשיו לאבחון ראשוני
Back to top button