MRI טיפולי לשחזור פעילות תאי סחוס לסובלים מבעיית שחיקת סחוס

הטיפול משפעל את תאי הסחוס הקיימים ונוצרים סיבי קולגן הממלאים את החלל המפרקי, כפי שניתן לראות בהשוואות בין צילומי  הרנטגן של רבים ממטופלינו  לפני ואחרי  הטיפול במטופל שסבל משחיקת סחוס.

  • טיפול בשורש בעית שחיקת הסחוס ולא רק בסימפטום
  • 9 טיפולים במכשיר MRT וחוזרים לתפקד
  • לא פולשני, ללא כאב וללא תופעות לוואי
  • מוכר על ידי חברות הביטוח כטיפול בשחיקת סחוס המחליף ניתוח.
  • בדיקות מעקב  על ידי אורתופד בכיר
  • מאות אלפי מטופלים ברחבי העולם
  • במדטק מטפלים בכל סוגי המפרקים: בירכיים, גב , צוואר, קרסול,ידיים, ברך ועוד

איבחון ראשוני חינם

 

ערוץ 10 מתוך תוכנית "בריאות 10"- בנושא שחיקת סחוס

כתבה בנושא שחיקת סחוס, הגורמים ודרכי הטיפול. כיצד פועלת טכנולוגיית MBST וכיצד היא מסייעת בנושא של  שחיקת סחוס.


קיימים פרסומים רבים בתקשורת בנושא שחיקת סחוס למעבר לפרסומים נוספים לחץ כאן.

עדויות מטופלים שסבלו מבעית  שחיקת סחוס

מאות אלפי מטופלים שסבלו משחיקת סחוס טופלו במדינות האיחוד האירופי בטכנולוגית MBST,  בארץ כבר טופלו אלפי מטופלים.  ניתן ליצור קשר ולקבל רשימה ובה מספרי טלפון של פציינטים אשר עברו טיפולי MBST במפרקים השונים.

רותי א - מטופלת, שחיקת סחוס

המכתב שלה ריגש אותנו מאד, ואנו מודים לה על נכונותה לשתפו.

איבחון ראשוני חינם

 

עוד על טכנולוגית MBST והטיפול בשחיקת סחוס

הטיפול המהפכני מיושם באמצעות טכנולוגיית MBST הרשומה כפטנט עולמי, ופותחה בגרמניה על ידי חברת מדטק. הטיפול נחשף  בשנת 1999 במאות מרכזים רפואיים באירופה ויושם בקרב מאות אלפי מטופלים שסבלו מבעיית שחיקת סחוס ,אוסטאוארטריטיס (שחיקת סחוס בלועזית). למידע נוסף אודות טכנולוגיית - MBST

טכנולוגית  MBST המבוססת על תהודה מגנטית (בדומה ל- MRI), מעבירה אנרגיה לתאי הסחוס הפגועים ומסייעת בחידוש פעילותם. כתוצאה, נוצרים מחדש סיבי קולגן, המהווים את תשתית הסחוס המפרקי. כך, לא רק נמנעת הידרדרות נוספת בבעיית שחיקת הסחוסים, אלא מתאפשר שיפור משמעותי במצב המפרק שלעיתים ניתן לראותו בבירור בצילומי הרנטגן בקרב מטופלים אשר סבלו מאותה שחיקת סחוס מכאיבה. 

הטיפול אינו מלווה בכאבים, וללא תופעות לוואי. הוא מורכב מתשעה מפגשים יום יומיים, רצופים, בני שעה, בהם מתבצע השימוש בטכנולוגית הלא פולשנית MBST  , לשיפעול תאי הסחוס והקלה על כאבי מפרקים הנובעים  משחיקת סחוס.

אחוזי ההצלחה  במדטק ישראל בטיפול בבעיית שחיקת סחוס.

אחוזי ההצלחה בישראל גבוהים משמעותית מהמרכזים הפועלים בעולם, עקב שיטת המיון הקפדנית שמנהיג דר' שמוליק יצחק רופא אורתופד בקופות החולים וחבר בצוות לניתוחי מפרקים בראשותו של ד"ר חורב יחונן, על כן אין לנו ניגודי אינטרסים ומקרים המחייבים ניתוח לא יטופלו!

בדיקת התאמה לטיפול ואבחון שחיקת סחוס

ניתן לשלוח צילומי רנטגן לאבחון ראשוני, ללא תשלום, ורק לאחר מכן יוחלט אם יוזמן המטופל לבדיקה פיזיקלית.

ההצלחה נמדדת על ידי שיפור במצב המפרק, גידול ניכר בטווחי התנועה והפחתה משמעותית בכאב. מטופל אשר חווה הצלחה עם טיפולי MBST משוחרר מכל הטרטור והייאוש שכרוך בחייהם של הסובלים משחיקת סחוס. 

תחומי התמחות

שחיקת סחוס בברך
שחיקת סחוס במפרקי האצבעות
שחיקת סחוס בכף היד
שחיקת סחוס בירך
שחיקת סחוס בכתף
שחיקת סחוס בצוואר
שחיקת סחוס בכף הרגל
שחיקת סחוס בקרסול
אוסטאוארטריטיס
ארטריטיס
שינויים ניווניים

שינויים ניווניים במפרקים בין חולייתיים
שינויים ניווניים בעמוד השדרה
כאבי גב תחתון כרוניים
כאבי ברכיים בעיות ברכיים
פציעות ספורט
חוסר אספקת דם לעצם - AVN.
OCD

סיפור הצלחה: י.ב, בן 74. סבל מבעיית שחיקת סחוס בברכיים. לפניכם השוואת צילומי רנטגן לפני הטיפול וחצי שנה אחריו.

לפני טיפול ב- MBST

ניתן לראות שחיקת סחוס- אוסטאוארטריטיס מסיבית בחלק הפנימי במפרק ברך ימין. בנוסף, המטופל התלונן על כאבי ברכיים קשים ועל מגבלות בטווחי התנועה.

6 חודשים לאחר טיפול ב- MBST
ניתן לראות שיפור משמעותי במצב המפרק בהשוואה לצילום הרנטגן הראשון. המטופל חזר לתפקוד מלא בחיי היום יום ומספר כי חש הקלה עצומה בסבל שנגרם לו מאותם כאבי ברכיים.

 :

להשוואות נוספות של צילומים לפני ואחרי הטיפול

בדיקת התאמה לטיפול ואבחון שחיקת סחוס - ארטריטיס

צור קשר עכשיו, למה להמשיך לסבול כשיש פתרון מוכח לארטריטיס - שחיקת סחוס?
ניתן לשלוח צילומי רנטגן לבדיקת התאמה ראשונית ואבחון שחיקת סחוס - ארטריטיס ללא התחייבות.

צור קשר

עדויות של מטופלים שסבלו מ שחיקת סחוס:

א.ב בן 64, זואולוג, סבל מבעיית שחיקת סחוס בירך ומכאבי גב תחתון שנבעו מאותה שחיקת סחוס. כבר לאחר הטיפול הרביעי ציין הקלה משמעותית בכאב, בבדיקת המעקב דיווח:  "הכאבים בגב שהיו נעלמו, לפני הטיפול גם בנהיגה של 25 ק"מ בלבד היה לי לחץ ברגליים והייתי חייב לעצור כל הזמן בכדי לנוח, כיום אני יכול לנהוג שעתיים בלי לעצור, אני ישן הרבה יותר טוב , לגב זה עשה פלאים. גם במפרק הירך חל שיפור משמעותי! אני  הולך זריז יותר, מהיר יותר, בישיבה ובסתם יום רגיל לא מרגיש את המקום שגרם לי כ"כ לסבול, מבחינת טווחי התנועה אין מה להשוות.

ע', בן 45, סמנכ״ל בחברה ליזמות נדל״ן, סבל מכאבי ברכיים מאז שירותו הצבאי כחייל קרבי שנבעו מדרגה בינונית של שחיקת סחוס. הוא התקשה לעלות במדרגות ולבצע תנועות מסוימות. כשנודע לו על הטיפול החדשני עבור שחיקת סחוס, ביקש לנסותו: "החלטתי ללכת על הטיפול החדשני, במיוחד לנוכח העובדה שלא מדובר בטיפול פולשני, כמו הזריקות להן נזקקתי מעת לעת. במהלך הטיפול לא חשתי בשינוי כלשהוא, אולם כחודשיים לאחר שהסתיימו הטיפולים, חשתי בהטבה, התנועות שלי משוחררות יותר, כאבי הברכיים  פחתו, השיפור ממש דרסטי״. היום, ע׳ מתאמן בחדר כושר ללא קושי ואפילו על ההליכון.

ג.ח בת 80, גמלאית. סבלה משחיקת סחוס במפרקי הברכיים.
לפני טיפול: שחיקת סחוס בשתי הברכיים. בברך ימין  שחיקת סחוס בעיקר בחלק הפנימי בברך ימין ובברך שמאל שחיקת סחוס במדור האמצעי. לפי עדותה, סבלה מכאבים עזים בעת ירידת ועליית מדרגות, התקשתה בהליכה ממושכת ובקימה מישיבה.

אחרי טיפול: בצילום שנערך כתשעה חודשים לאחר הטיפול ניתן לראות שיפור משמעותי במצב שני המפרקים. גם המטופלת דיווחה על שיפור משמעותי בכאב, ואפילו סיפרה שטיילה בים, טיול שארך מספר שעות ושכלל עליית מדרגות.

בכדי לעצור את השחיקה עכשיו , יש ליצור קשר עם מרפאת מדטק!

הטיפול מחליף את הצורך בניתוחי החלפות מפרקים רק אם נשארו תאי סחוס בכמות מספקת , על כן מוכר כטיפול מחליף ניתוח על ידי חברות הביטוח הפרטיות. . צור קשר עכשיו לאבחון ראשוני
Back to top button