ארטריטיס, כבר לא צריך לסבול !!!

מטפלת לראשונה בשורש הבעיה, ארטריטיס , ולא רק בסימפטום. עם הצלחה של מעל 80%

מאפשרת שיפור משמעותי במצבו של המטופל לטווח ארוך על ידי חידוש פעילות תאי הסחוס.

ארטריטיס (שחיקת סחוס- אותו הדבר)  מטופלת באמצעות טכנולוגית  MBST  החל משנת 1999 בקרב מאות אלפי מטופלים במאות מרכזים רפואיים באירופה.

אחוזי ההצלחה במרפאה הם מעל 80% בקרב מטופלי ארטריטיס . ההצלחה נמדדת על ידי שיחזור פעילות תאי הסחוס, חזרת המפרק לתפקוד תקין והפחתה משמעותית בכאב. זאת הודות לטכנולוגיה המתקדמת ולשיטת המיון הקפדנית של המטופלים ואי קבלתם שלא לצורך. המיון מתבצע על ידי המנהל הרפואי, ד"ר יואב יוסלביץ, רופא אורתופד בקופות החולים וחבר בצוות לנתוחי מפרקים בראשותו של ד"ר חורב יחונן

השוואת צילומי רנטגן לפני הטיפול בארטריטיס וחצי שנה אחריו

מטופל בן 74 שסבל מבעיית ארטריטיס בברכיים לפני טיפול בטכנולוגית MBST

ניתן לראות ארטריטיס (שחיקת סחוס)  מסיבית במפרק ברך ימין בחלק הפנימי . בנוסף, המטופל התלונן על מגבלות בטווחי התנועה ובנוסף על כאבי ברכיים .

6 חודשים לאחר טיפול ב- MBST
ניתן לראות שהסחוס שוקם. המטופל מדווח על הקלה בכאבי הברכיים.

 :

להשוואות נוספות צילומים לפני ואחרי הטיפול של מטופלים שסבלו מבעיית ארטריטיס

הטכנולוגיה מבוססת על תהודה מגנטית (בדומה ל- MRI), המעבירה אנרגיה אל תוך תאי הסחוס הפגועים, מסייעת בחידוש פעילותם עד ליצירת רקמת סחוס חדשה. כך, לא רק נמנעת ארטריטיס והידרדרות נוספת במצב המפרק, אלא מתאפשר שיפור בעובי הסחוס ופיתרון סופי לבעיית ארטריטיס.
הטיפול אינו מלווה בכאבים או תופעות לוואי. הוא מורכב מתשעה מפגשים עוקבים, בני שעה, בהם מתבצע השימוש במכשיר ה- MRT . מעקב והערכת מצבו של המטופל מתבצעים כל שלושה חודשים למשך שנה.

בדיקת התאמה לטיפול ואבחון שחיקת סחוס - ארטריטיס

בבדיקה ההתאמה, שנערכת ע"י ד"ר יוסלביץ, נקבע האם הבעיה הרפואית היא ארטריטיס ומהי דרגת השחיקה, תנאי זה הכרחי לקבלת הטיפול. 

טיפול בטכנולוגיית MBST גורם לתאי הסחוס הקיימים שתפקודם מתחת לנורמה לחזור לפעילות, הבעיה היא שבתהליך ארטריטיס (שחיקת סחוס) הלחץ המכאני הורס את תאי הסחוס. כשהשחיקה היא מוחלטת, סיכויי הצלחת הטיפול נמוכים ואיננו מטפלים במקרים אלו. לכן אלמנט הזמן קריטי לקבלת הטיפול.

למה להמשיך לסבול כשיש פתרון מוכח לארטריטיס - שחיקת סחוס?

צור קשר עכשיו !!!

 

ניתן לשלוח צילומי רנטגן לבדיקת התאמה ראשונית ואבחון ארטריטיס (שחיקת סחוס) ללא התחייבות.

תחומי התמחות

ארטריטיס בברך
ארטריטיס במפרקי האצבעות
ארטריטיס בכף היד
ארטריטיס בירך
ארטריטיס בכתף
ארטריטיס בצוואר
ארטריטיס בכף הרגל
ארטריטיס בקרסול
כאבי ברכיים בעיות ברכיים

צור קשר עכשיו לפני שיהיה מאוחר !!!

בכדי לעצור את השחיקה עכשיו , יש ליצור קשר עם מרפאת מדטק!

הטיפול מחליף את הצורך בניתוחי החלפות מפרקים רק אם נשארו תאי סחוס בכמות מספקת , על כן מוכר כטיפול מחליף ניתוח על ידי חברות הביטוח הפרטיות. . צור קשר עכשיו לאבחון ראשוני
Back to top button